تعمیرات پکیجروشاید سرویس با بیش از 30 سال تجربه در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات(تعمیر) پکیج(دیواری , زمینی ,فن دار ,بدون فن , برقی , گازسوز-گاز سوز و … ) ، تخصصی ترین مرکز نصب، سرویس و تعمیرات(تعمیر) پکیج در تهران(تعمیر پکیج شمال تهران-تعمیر پکیج شرق تهران-تعمیر پکیج جنوب تهران-تعمیر پکیج غرب تهران و ... ) می باشد.لازم به ذکر است که تعمیرات مربوطه شبانه روزی در محل(منزل) و با گارانتی اصلی(اصالت) قطعات و خدمات بمدت 180 روز صورت گرفته و تمامی برندهای خارجی و ایرانی از قبیل بوش- ایران رادیاتور - بوتان- لورچ- ایساتیس- مرکوری- آریستون- کالور- باری- ایرفو- آلزان- باکسی- جنرال- وایت هاوس- بکو- وایلانت- سامسونگ- ایران شرق- شوفاژ کار- شوفاژکار- خزر منبع بندر- ایمرگاس- کامفورت- الگانت- هیمورا- فرولی- داتیس کار- کاوه کویر- کیان مبتکر پارس- گرم ایران را شامل می شود.جهت ثبت درخواست آنلاین تعمیرات، درخواست خود را با ذکر تلفن همراه خود ثبت نمایید و یا با شماره های درج شده تماس حاصل بفرمایید.

فرم ثبت درخواست تعمیرات پکیج
  تعمیرات پکیج

  مشکلات عمده پکیج:

  1-کار نکردن پکیج 

  2-سرد بودن آب رادیاتور

  3-روشن نشدن مشعل پکیج

  4-خاموش و روشن شدن پکیج

  5-روشن شدن انفجاری مشعل

  6-سر و صدای بیش از حد پکیج دیواری

  Roshaid

  عوامل و نحوه برطرف کردن مشکل روشن نشدن مشعل پکیج چیست؟

  نوسانات در فشار آب و یا برق، وجود مشکلی در راه ورودی گاز ، نقص در فشار هوا. همچنین کمبود فشار گاز هم می‌تواند از دلایل بروز این مشکل باشد. راه حل چیست؟ شما می‌توانید میزان کمبود فشار آب را  تامین کنید و بعد پکیج خود را بررسی کنید، از محافظ برق استفاده کنید. شیر ورودی گاز را عوض کنید، سوئیچ فشار هوا را تعویض کنید، همچنین می‌توانید با اداره گاز تماس بگیرید.

  چرا آب رادیاتور سرد است؟

  مشکل می‌تواند مربوط به کاهش یافتن فشار گاز ، رسوب گرفتن مبدل و یا خرابی سنسور گرما باشد. همچنین ممکن است مشکلی در ورودی گاز باشد. اقدام لازم برای تعمیر پکیج در این زمینه چیست؟ رسوب مبدل را از بین ببرید، سنسور گرمایش و یا شیر ورودی گاز را عوض کنید. 

  علت سر و صدای بیش از حد پکیج دیواری چیست؟

  امکان دارد در رادیاتور هوا وجود داشته باشد، و یا مشکل از بد عمل کردن موتور پمپ باشد. برای رفع مشکل چه کارهایی می توان انجام داد؟ پس از بررسی های لازم، شما می‌توانید لوله های رادیاتور را هواگیری کنید، سلامت شیر اطمینان را بررسی نمایید و یا در صورت لزوم موتور پمپ را تعویض کنید.

  Roshaid

  اگر بعد از جرقه زدن، شیر گاز باز نکند و پکیج روشن نشود مشکل از چیست؟

  احتمال دارد که مشکل از شیر گاز یا بورد باشد که فرمان نمی دهد. ابتدا باید این دو قسمت چک شود.

  Roshaid

  عملکرد و اهمیت پرشر هوا در پکیج چیست؟

  پرشر هوا(فشار هوا) نوعی سوئیچ فشار می باشد، که با کنترل عملکرد فن و لحاظ سیستم احتراق، باعث صحت و کارکرد مطمئن پکیج میگردد.از همان ابتدا اگر پرشر اوکی ندهد، سیستم گرمایشی باز نخواهد شد و در نتیجه آغاز به کار نخواهد نمود.اگر پرشر هوا تشخیص دهد که فن دچار نقص فنی شده و قابلیت عملکرد ندارد با ارسال کدخطا(ارور) و هشدار باعث خاموش شدن دستگاه می شود. یعنی همانند یک سیستم ایمنی و محافظ برای پکیج عمل می کند. و شما را از احتراق صحیح و خروج دود حاصل از آن و کارکرد درست فن پکیج، مطمئن خواهد ساخت.

  Roshaid

  سوالات متداول

  عیب یابی پکیج چگونه انجام میشود ؟

  • پس از ثبت درخواست کارشناسان ما با شما تماس حاصل می کنند و برای رفع ایراد به محل مراجعه می نمایند.

  تعمیرات غیر گارانتی پکیج آیا تضمینی دارد ؟

  • بله تا 6 ماه تعمیرات غیر گارانتی ما شامل ضمانت می باشد.

  هزینه ایاب ذهاب و بازدید انواع پکیج چه میزان است ؟

  • هزینه ایاب ذهاب واعلام ایراد به مشتری 150000 تومان می باشد

  برند های پکیج و رادیاتور تحت پوشش روشاید سرویس