تعمیر جارو رباتیک روشاید سرویس با بیش از سالها تجربه در زمینه نصب، سرویس و تعمیر جارو رباتیک(تعمیر جارو رباتیک استخر)، تخصصی ترین مرکز نصب، سرویس و تعمیرات(تعمیر) جارو رباتیک در تهران( تعمیر جارو رباتیک شمال تهران-تعمیر جارو رباتیک شرق تهران-تعمیر جارو رباتیک جنوب تهران-تعمیر جارو رباتیک غرب تهران و ... ) می باشد.لازم به ذکر است که پاسخگویی شبانه روزی و خدمات مربوطه در محل(منزل) با گارانتی قطعات و خدمات به مدت 180 روز صورت می گیرد، و تمامی برندها از قبیل : سامسونگ,بوش,آاگ,شیائومی,یوفی,سگوبو,آی سوییپ,آی روبوت,فیلیپس,فکر,تسور,دایسون,ویلدا,مدیا(میدیا),لفانت,سنکور,هسوم, دلفین,بلک اند دکر,اکووکس,آمتیدی,آنسون,میل,روونتا,جی پاس,بیسل,کارچر,دیبوت(deebot) ,زودیاک,پنتیر,هیوارد,کنگا,سکوتک,آیپر,ایمکس,ککیدو,okp life,fakir و ... را شامل میشود.
جهت ثبت درخواست تعمیرات، درخواست خود را با ذکر تلفن همراه خود ثبت نمایید و یا با شماره های درج شده تماس حاصل بفرمایید.

Roshaid
Roshaid

فرم ثبت درخواست تعمیرات جارو رباتیک  تعمیر جارو رباتیک

  مشکلات عمده جارو رباتیک:

  1-عملکرد ناپایدار در برخی شرایط.

  2-جاروی رباتیک نمی تواند به َشارژر متصل شود.

  3-جاروبرقی به وای فای متصل نمی شود.

  4-جاروی رباتیک مسیر را پیدا نمی کند.

  Roshaid

  جارو رباتیک چگونه کار می کند؟

  این جاروها دارای برس‌های کناری هستند که ذرات و آشغال ها را از کنار دیواره‌ها به سمت برس اصلی هدایت می‌کنند. سپس برس غلتان موها و پرزها را جمع آوری می‌کند. لاستیک غلتان هم وظیفه جمع آوری گرد و غبار را بر عهده دارد. در بعضی از مدل های این جاروهای برقی، یک مخزن آب و یک دستمال مایکروفایبر هم لحاظ شده است که به کمک آن‌ها زمین را تی کشیده و لک‌ها و آلودگی‌ها را تمیز می‌کند.

  بعضی از این جاروها به دوربین‌ها و حسگرها هم مجهز شده‌اند تا سادگی راهشان را پیدا کنند. با وجود این حسگرها است که آن‌ها می‌توانند مکان‌های دور از دسترس مانند زیر مبل یا گوشه‌های خانه و داخل زاویه‌ها را هم تمیز کنند. البته باید به جارو فرصت بدهید تا با ساختار خانه شما آشنا شود و یک نقشه از خانه شما و وضعیت قرار گرفتن دیوارها و اتاق‌ها تهیه کند.

  تعمیر جارو رباتیک

  تمام مدل‌های این نوع جاروبرقی به جز مدل‌های ابتدایی و قدیمی‌تر، وای فای دارند که به کمک آن می‌توانید با گوشی‌های هوشمند جاروها را برنامه ریزی و کنترل کنید. با این قابلیت می‌توانید برخی از قسمت‌هایی که قصد تمیز کردن آن‌ها را ندارید، برای جارو قفل کنید.

  قابلیت برنامه ریزی جاروهای رباتیک، مهم‌ترین آپشنی است که دارند. به کمک قابلیت برنامه ریزی می‌توانید جارو را برای زمان‌هایی که خانه نیستید، برنامه ریزی کنید. به این ترتیب جارو خودش در ساعت مشخص شده عمل جارو زدن را انجام می‌دهد و شما بعد از برگشتن به خانه، با یک محیط تمیز و بدون گرد و غبار مواجه خواهید بود.

  تعمیرات جارو رباتیک

  جاروهای رباتیک دارای سیستم عامل و نرم افزار هستند که مانند گوشی‌های هوشمند می‌توانند آپدیت‌ها را دریافت کنند. به این ترتیب با گرفتن برخی از این آپدیت‌ها می‌توانید بعضی از اشکالات جاروهای رباتیک را حل کنید.

  Roshaid

  انواع حالت های جارو رباتیک

  جاروهای رباتیک برای تمیز کردن محیط چند عملکرد مختلف دارند که در ادامه می‌خوانیم.

  نقطه‌ای: به کمک این حالت، جارو تنها روی قسمتی که شما مشخص می‌کنید، تمرکز کرده و قسمت‌های دیگر خانه را تمیز نمی‌کند.

  خودکار: این حالت برای تمیز کردن تمام خانه است به این معنی که جارو تا زمانی که باتری‌اش تمام شود، کارش را ادامه می‌دهد.

  توربو: جارو رباتیک در این حالت بیشترین میزان پاک‌کنندگی و تمیزکنندگی را دارد و حجم بیشتری از گرد و غبار و آشغال را از سطوح تمیز می‌کند. در حالت توربو جاروها سر و صدای بیشتری هم ایجاد می‌کنند.

  حاشیه: در حالت حاشیه، جارو برقی رباتیک لبه‌ها و گوشه‌های خانه را تمیز می‌کند.

  بی صدا: جارو رباتیک در حالت بی صدا، با کمترین میزان آلودگی صوتی می‌تواند خانه را تمیز کند. حالت بی صدا برای زمان‌هایی که خانه هستید، گزینه خوبی است.

  کنترل از راه دور: در حالت کنترل از راه دور می‌توانید به وای فای متصل شده و با گوشی هوشمند جارو را کنترل کنید.

  تعمیرات جارو رباتیک
  Roshaid

  قابلیت های مختلف جارو رباتیک

  در اینجا به مواردی اشاره می شود که هم در انتخاب جارو رباتیک و هم در حوزه تعمیر جارو رباتیک تأثیر دارند :

  امکان تشخیص پله و مانع:

  این حالت امروزه در تمام مدل‌های استاندارد جاروهای رباتیک وجود دارد و باعث می‌شود که جارو با تشخیص یک مانع عقب برود و از سقوط جارو و آسیب دیدن آن جلوگیری شود.

  دیوار مجازی:

  ممکن است که فعلا تصمیمی برای تمیز کردن یک بخش از خانه یا حتی چند نقطه نداشته باشید. در این صورت می‌توانید نقشه پیش فرض خانه را عوض کنید و با ایجاد چند دیوار نامرئی مانع رفتن جارو به آن قسمت‌ها شوید. این قابلیت یکی از آپشن‌های پیشرفته است و در جاروهای به روزتر وجود دارد.

  امکان برنامه ریزی:

  با قابلیت برنامه ریزی می‌توانید ربات جارو برقی را برای زمان‌هایی که می‌خواهید برنامه ریزی کنید تا به صورت خودکار در همان مواقع جارو کردن را انجام دهد. مثلا می‌توانید جارو را برنامه ریزی کنید تا هر هفته جمعه‌ها در ساعت 15 عصر شروع به جارو زدن کند.

  تنظیم میزان صدا:

  در کل جاروبرقی‌های رباتیک از بی صداترین جاروهای بازار هستند. اما بعضی از آن‌ها صدای سوت آزاردهنده‌ای از خودشان منتشر می‌کنند که همین صدا را هم با کمی تغییر در تنظیمات می‌توان کاهش داد.

  عملکرد شارژ خودکار:

  یکی دیگر از ویژگی‌های جارو رباتیک این است که به صورت خودکار به داک شارژ متصل می‌شود. زمانی که شارژ باتری کم باشد، جارو خودش به داک شارژ رفته و به صورت خودکار شارژ می‌شود. بیشتر جاروهای رباتیک موجود در بازار این قابلیت را دارند.

  عملکرد تی کشیدن:

  بعضی از جاروهای رباتیک، زمین شور اتوماتیک هم هستند و زمین را هم تی می‌کشند(مانند جارو رباتیک استخر). البته دقت کنید که تی کشیدن جارو تنها برای تمیز کردن لکه‌های سبک مناسب است و روی لکه‌های روغنی و ماندگار تاثیری ندارد. در این دسته از جاروهای رباتیک، یک مخزن آب وجود دارد که به یک پد میکروفایبر متصل است و مرتب مرطوب و نم دار می‌شود. اگر کف خانه شما پارکت یا سرامیک است، بهتر است جارویی را تهیه کنید که تی کشیدن را هم انجام دهد.

  پیش از خرید جارو رباتیک، به این نکات توجه کنید:

  تکنولوژی حسگر: 

  عملکرد جارو برقی به توانایی آن در جا به جا شدن وابسته است. بهترین جاروهای رباتیک، باید قابلیت تشخیص موانع و اشیا را در مسیر خودشان داشته باشند. این حسگرها به ربات این اجازه را می‌دهد تا به خوبی در مسیر خودشان حرکت کنند. جارو این عملکرد را به واسطه سنسورهایی که دارد، انجام می‌دهد.

  ویژگی‌های کنترل از راه دور: 

  بعضی از مدل های جارو رباتیک با وای فای سازگار شده‌اند. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا به سادگی جارو را خاموش و روشن کرده و آن را کنترل کنید. کنترل کردن جارو زمانی مفید است که تنها می‌خواهید یک نقطه خاص از خانه را تمیز کنید. البته نرم افزار هر کدام از این جاروها قابلیت‌ها و آپشن‌های مخصوص به خودشان را دارند که به واسطه ان‌ها می‌توانید از جارو برای نیازهای خودتان استفاده کنید.

  قابلیت برنامه ریزی خودکار و کنترل از راه دور هر دو از قابلیت‌های مهم جارو رباتیک هستند. برای خرید بهترین جارو رباتیک، محصولی را پیدا کنید که هر دو این قابلیت‌ها را داشته باشد. این آپشن‌ها باعث می‌شود که جارو انعطاف پذیری بیشتری داشته و در زمان هم صرفه جویی شود.

  قدرت مکش

  شاید مهم‌ترین فاکتور برای عملکرد بهتر جارو برقی قدرت مکش بالای آن است. هر چه قدرت مکش بیشتر شود، جارو برقی هم عملکرد بهتری برای تمیز کردن خانه دارد. و این در مورد جارو رباتیک نیز صدق می کند.

  بهتر است موقع خرید جارو رباتیک، جارویی را بخرید که برای نوع کف پوش خانه شما مناسب باشد. مثلا اگر خانه‌تان با فرش یا موکت پوشانده شده است، به جاروهایی نیاز دارید که قدرت مکش بیشتری داشته باشند.

  نوع قلم و برس: 

  بیشتر جاروهای رباتی برای تمیز کردن کف خانه عملکرد خوبی دارند اما در زاویه‌ها و مکان‌های کوچک، گیر می‌کنند و به مشکل می‌خورند. عملکرد آن‌ها در تمیز کردن این قسمت‌ها به نوع قلم مو و برس بستگی دارد. همچنین کارآیی جارو در تمیز کردن حاشیه‌های خانه نیز به نوع برس های جارو بستگی دارد. جارو شارژی هوشمند معمولا یک سیستم برس دوتایی دارد که ضد گره هم هستند.

  تعمیر جارو رباتیک